Dealer BMW Best Auto.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW Best Auto.

Dealer BMW Best Auto Lublin.

Założone w 2008 roku przez pasjonatów motoryzacji - Jarosława Konopkę i Wojciecha Żura, Best Auto to miejsce, gdzie tradycja spotyka innowację.

Wojciech Żur, z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, wprowadził nas w świat dealerów BMW, czyniąc nas pierwszym i jedynym autoryzowanym przedstawicielem tej marki ma Lubelszczyźnie.

Nasz zespół to serce Best Auto - wykwalifikowani profesjonaliści, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy, zawsze gotowi sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie nie tylko pełnej satysfakcji z zakupionych u nas samochodów, ale także radości i zadowolenia z każdej interakcji.

Oferujemy szeroki wachlarz usług: od profesjonalnego doradztwa w zakresie zakupu nowych i używanych pojazdów BMW, przez kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, aż po sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów, finansowanie i ubezpieczenia, a także specjalistyczne naprawy blacharskie i lakiernicze.

W grudniu 2014 roku otworzyliśmy dla Was nasz nowy, w pełni dostosowany do najwyższych standardów BMW obiekt przy ul. Metalurgicznej 60.

A nie spoczywając na laurach, w styczniu 2019 rozszerzyliśmy naszą ofertę o salon samochodów marki MINI - MINI Best Auto, jedyny tak autoryzowany punkt na Lubelszczyźnie.

Najnowsza inwestycja z stycznia 2020 roku to rozbudowany serwis blacharsko-lakierniczy, który stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby naszych Klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Lublinie i doświadczenia wyjątkowości usług Best Auto Group - gdzie każdy detal ma znaczenie, a zadowolenie klienta jest naszą misją.

Nasze Nagrody:

Rok 2013: 

Dealer Roku BMW  

Z prawdziwą radością chcemy się podzielić z Państwem wiadomością, która napawa nas dumą. Uzyskaliśmy tytuł DEALERA BMW ROKU 2013 oraz wyróżnienie za najlepsze wyniki w sprzedaży produktów BMW Financial Services.

Rok 2020:

1) Nagroda Sales Performance za najlepszy rozwój sprzedażowy w roku 2020 w Polsce.

Z ogromną radością chcielibyśmy poinformować o szczególnym wyróżnieniu naszych salonów, Dealer BMW M Best Auto, MINI Best Auto Lublin oraz BMW Motorrad Best Auto, które otrzymały nagrodę w kategorii – Sales Performance za najlepszy rozwój sprzedażowy w roku 2020. 

2) Dealer Roku BMW Motorrad 2020 

Nasz salon Dealer Motorrad Best Auto Lublin został wybrany Najlepszym salonem dealerskim w Polsce otrzymując najważniejszą nagrodę - tytuł Dealera roku 2020. 

Zapewniamy Państwa, że otrzymane nagrody nie pozwalają nam spocząć na laurach. Zobowiązują nas na przyszłość do dalszego doskonalenia kultury i etyki pracy według prestiżowych i najwyższych standardów BMW. Dziękujemy Państwu serdecznie za okazane nam zaufanie i zapraszamy do odwiedzenia Salonu Best Auto w Lublinie oraz do zapoznania się na miejscu z atrakcyjną ofertą samochodów BMW, MINI oraz Motocykli BMW Motorrad. Nasz zespół jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Rok 2023:

1) Nagroda Serwis roku 2023 

Z ogromną dumą i radością informujemy, że nasz serwis BMW Best Auto został uhonorowany prestiżową nagrodą "Serwis Roku 2023" przyznaną przez BMW Polska. To wyróżnienie jest dla nas nie tylko potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług, ale również świadectwem zaufania i zadowolenia klientów.

2) Partner Roku 2023 - 4TY Poziom

Z ogromną radością jak również dumą informujemy, że nasz dział części i akcesoriów otrzmał tytuł "Partner Roku 2023 - 4TY  Poziom" za wyjątkowe zaangażowanie, profesjonalizm i osiągnięcia, które wyznaczają nowe standardy w sprzedaży zewnętrznej oryginalnych części BMW i MINI.

3)  Najlepszy Marketing Customer Support 2023

Nasze działania marketingowe zostały docenione za innowacyjność, kreatywność i skuteczność w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami. To wyróżnienie potwierdza nasze zaangażowanie w zapewnianie wyjątkowych doświadczeń oraz dążenie do ciągłego doskonalenia standardów obsługi.