WIĘKSZA RADOŚĆ Z JAZDY. BEZ KOMPROMISÓW.


Nowe BMW X2 – to SUV stanowiący perfekcyjne połączenie luksusu, osiągów i wszechstronności. Odkryj jego unikalny design o wyrazistych liniach i atletycznej sylwetce. Poznaj luksusowe, ergonomiczne wnętrze wyposażone w najnowsze technologie. Dowiedz się więcej o oferowanych wariantach modelu z silnikami benzynowymi, wysokoprężnymi, opcjach wyposażenia, cenach i skonfiguruj swoje BMW X2 według własnych preferencji.

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

EKSTRAWERTYCZNE X.

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA DIODOWA.

Mocne i charakterystyczne: Reflektory przednie, lampy tylne, światła do jazdy dziennej i światła pozycyjne świecą zarówno podczas postoju, jak i jazdy z zastosowaniem najnowocześniejszych diod LED.

Więcej światła, lepsza widoczność.

Reflektory diodowe oświetlają drogę w optymalny sposób. Zapewniają bezpieczeństwo i widoczność na ciemnych drogach. Również lampy tylne działają w technologii diodowej.

Wyjątkowe obręcze kół.

19-calowe obręcze kół ze stopów lekkich V Spoke 867 Bicolor Midnight Grey, frezowane. 8J x 19, opony 245/45 R19.

Sportowy charakter.

Sportowa atrapa chłodnicy o chromowanej błyszczącej powierzchni i charakterystycznym kształcie nerki o strukturze plastra miodu podkreśla silny charakter tego modelu.
STYLISTYKA WNĘTRZA

Z ZAMIŁOWANIA DO KOMFORTU.

JAZDA NIEMAL JAK POD GOŁYM NIEBIEM.

Szklany dach panoramiczny sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze większe. Do środka wpada więcej światła i na wszystkich miejscach można cieszyć się przestronną atmosferą.

Więcej funkcji i intuicyjna obsługa.

Na dużym zakrzywionym wyświetlaczu BMW oraz BMW Live Cockpit Professional z systemem operacyjnym 9 można w prosty sposób sterować odtwarzaniem muzyki, nawigacją i ustawieniami pojazdu.

Komfort na wszystkich miejscach.

Tapicerka z perforowanej skóry syntetycznej nie tylko przyciąga spojrzenia, lecz zapewnia również wygodę na długich trasach.

Podwyższona konsola środkowa.

Przełącznik zmiany biegów jest umieszczony w wygodnym miejscu na podwyższonej konsoli środkowej i doskonale koresponduje z eleganckim wnętrzem pojazdu. Jest znacznie mniejszy niż zwykłe dźwignie zmiany biegów, a jego obsługa jest niezwykle intuicyjna.
TECHNOLOGIE

INNOWACYJNY SYSTEM ROZRYWKI.

GRANIE W PODRÓŻY.

Czy to gra w pojedynkę czy z innymi – AirConsole Gaming zamienia Twoje BMW w konsolę do gier. Zdobywaj kolejne wyniki na zakrzywionym wyświetlaczu BMW podczas postoju albo konkuruj z innymi pasażerami. Funkcję kontrolerów pełnią smartfony. Wystarczy zeskanować kod QR na wyświetlaczu kontrolnym i rozpocząć grę.[3]

W pełni zintegrowany streaming wideo.

Oglądaj filmy i seriale w swoim BMW. Streaming filmów w wysokiej rozdzielczości na wyświetlaczu kontrolnym skraca czas oczekiwania.[4]

Większy porządek, większy komfort.

Podstawka do ładowania bezprzewodowego umożliwia ładowanie smartfona w niezwykle wygodny sposób bez użycia kabla. W powiększonym schowku jest też miejsce na większe urządzenia – w zasięgu ręki, bez uciążliwych kabli.

Wszystko w zasięgu wzroku dzięki wyświetlaczowi Head-Up.

Wyświetlacz BMW Head-Up wyświetla wskazówki dotyczące nawigacji i jazdy bezpośrednio w polu widzenia kierowcy. Maksymalne skupienie na drodze.
WIĘCEJ ŁĄCZNOŚCI.

LEPSZA ŁĄCZNOŚĆ.

Poznaj pakiet BMW Digital Premium[2] z dodatkowymi funkcjami – zacznij od bezpłatnego okresu próbnego:

  • Rozszerzone funkcje BMW Maps umożliwiają dostęp w czasie rzeczywistym do informacji drogowych na całej mapie (również bez aktywnego prowadzenia po trasie)
  • Dostęp do aplikacji audio, rozrywkowych i informacyjnych – z pakietem danych i usługą aktualizacji
  • Dzięki dodatkowym funkcjom personalizacji inteligentny asystent osobisty BMW uczy się Twoich nawyków i na życzenie automatycznie wykonuje za Ciebie drobne czynności

USŁUGI FINANSOWE BMW DOTYCZĄCE BMW iX2.
FINANSOWANIE I LEASING

USŁUGI FINANSOWE BMW DOTYCZĄCE BMW X2.

Kredyt czy leasing – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

ZAPYTAJ O ELEKTRYCZNE BMW iX2.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Best Auto sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody


Zużycie i emisja CO₂.

BMW X2 sDrive20i: Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km: 6,5–6,0; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 147–136
[1] Generowana przez silnik spalinowy o mocy 115 kW oraz silnik elektryczny o mocy do 14 kW. [2] BMW Digital Premium to płatna subskrypcja, niektóre funkcje wymagają łączności z internetem. BMW Digital Premium nie obejmuje zakupów w aplikacji. [3] AirConsole Gaming nie jest przeznaczony do użytku kierowcy podczas jazdy.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂, zużycia energii i zasięgu na napędzie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać . Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa, zużycia energii oraz emisji CO₂ nowych samochodów osobowych można uzyskać we naszych salonach sprzedaży.

Aktualności.